O společnosti

Watts EMEA Holding B.V. je evropská divize mezinárodního holdingu Watts Water Technologies. WATTS je přední výrobce a poskytovatel produktů a řešení používaných v oblasti ochrany vody, sanitace, vzduchotechniky, přístrojové techniky a klimatické elektroniky.
Skupina je uvedena na newyorské burze cenných papírů (NYSE) se symbolem WTS.

Společnost Watts Fluid Solutions Europe navrhuje a vyrábí v Evropě více než 90% výrobků, které prodává.

350 +
milión
přibližně celkový čistý prodej v Evropě
2 000 +
zaměstnanců
v celé oblasti
12
hlavních výrobních závodů
a distribuční místa

Inovace
od roku 1874

Od roku 1874 přispívá společnost Watts k technologickému pokroku v průmyslu se zaměřením na neustálé zlepšování a dodávky nejkvalitnějších výrobků.

Naše desetiletí zkušeností a schopnost vyrábět díly i složité systémy ve velkém rozsahu dělají z Watts nejlepšího partnera pro velkoobchodníky, zákazníky OEM (prvovýrobce), maloobchodníků a instalatéry.

Naše hodnoty

Synergie se zákazníkem
od prvních etap
Integrované, inovativní výrobky
a systémy
pro uspokojení potřeb trhu
Nepřetržité investice
k zajištění technologické dokonalosti

Naše mise

Zlepšit pohodlí, bezpečnost a kvalitu života lidí na celém světě prostřednictvím našich odborných znalostí v široké škále vodovodních technologií. Být nejlepší v očích našich spolupracovníků, zákazníků a akcionářů.

Kvalita

Společnost Watts podporuje výzkumný a vývojový program, který se zaměřuje na způsoby, jak využít nové a vyvíjející se technologie v našich řešeních. Tímto způsobem držíme krok s měnícími se potřebami trhu.

Společnost vlastní výrobní závody s certifikátem ISO 9001, navrhuje a vyrábí více než 90% výrobků, které prodává v Evropě.

Díky hlubokým znalostem a zkušenostem společnosti Watts je společnost ideálním partnerem.