OneFlow ve Miko Koffie Noord

Krajina
Nizozemsko, Gieten
Prehľad
Od svého založení v roce 2002 se Miko Koffie Noord snaží zajistit skvělý šálek kávy pro každého v severním Nizozemsku. Z města Gieten dělají vše pro to, aby vaše káva chutnala každý den skvěle. S vlastním technickým oddělením a aktivním prodejním týmem mohou vydávat skvělý produkt v kávě, v zařízení, v čaji, nádobí a dalších. Každý den vynakládají veškeré úsilí, aby vám přestávky na kávu co nejvíce zpříjemnili. Techničtí specialisté z jejich servisního týmu projedou každý den celé severní Nizozemsko a zajistí včasnou údržbu vašich kávovarů a rychlé vyřešení případných poruch.
Detailný popis
V Nizozemsku existuje mnoho regionů, kde pitná voda obsahuje vysoké koncentrace vápna, což způsobuje problémy s vodním kamenem v potrubí a na spotřebičích. Pro Miko Koffie Noorda je vodní kámen skutečným problémem při pronajímání jejich kávovarů, protože vodní kámen nevyhnutelně vede k pravidelným poruchám, a tím k mimořádným zásahům servisního týmu (někdy až 4-5krát ročně). Miko Koffie Noord začal hledat řešení, jak problém s vodním kamenem a s tím spojené zásahy vyřešit. Řešením samozřejmě nebylo ovlivnit chuť a vůni kávy. Tradiční změkčovače vody na bázi soli se proto nezdály být životaschopným řešením. Po hledání konečně dorazili k Watts a jeho inovativnímu systému kontroly váhy OneFlow®. Kompaktní verze OneFlow® s průtokem 4 litry/min, vhodná pro ochranu samostatné jednotky, se nakonec ukázala jako ideální řešení. OneFlow® skutečně nepřidává sůl ani chemikálie, ale díky svému inovativnímu provozu na bázi média TAC zůstává složení vody, zejména tvrdost a hodnota Ph, nezměněno.
Takže pro kávovar je to perfektní řešení. Miko Koffie Noord testoval systém OneFlow® po dobu 1 roku a během tohoto období nebyly pozorovány žádné poruchy způsobené vodním kamenem, protože se již žádný vodní kámen v jejich spotřebičích nevyskytoval. OneFlow® je nyní standardně vybaven Miko Koffie Noordem, když si pronajímá kávovar, což pro ně znamená enormní úsporu času a nákladů: již nejsou nutné zásahy kvůli problémům s vodním kamenem a káva si zachovává svou jedinečnou chuť a aroma.